Polskie Centrum Samochodowych MMO

Popularne miejsca: Honolulu

Popularne miejsca: Honolulu

Honolulu będące największym miastem na O’ahu jest jednocześnie najchętniej zwiedzaną lokacją w TDU. Zawdzięcza to zapewne swoim rozmiarom, a naprawdę jest co zwiedzać i gdzie pojechać. Umiejscowiona jest w południowo-wschodnich regionach wyspy. Nieopodal centrum znajduje się port, a także liczne piaszczyste plaże. Uświadczysz tu mnogości dróg: od ciasnych uliczek, przez wąskie jednokierunkowe nitki, aż po główne drogi i obwodnice. Natężenie ruchu jest jakby większe w obszarach miasta, jednak może to być tylko pozór.

W Honolulu możesz odwiedzić interesujące budynki pod kątem architektonicznym, salony motorowe oraz samochodowe, a także warsztaty tuningu. Na dobrą sprawę jest tu wszystko, czego graczowi do szczęścia potrzeba. Doskonałe miejsce na spotkania, szczególnie lubiane przez osoby preferujące jazdę w trybie Hardcore, bądź lubujące się w tzw. RR (Road Rules – jazda zgodna z przepisami). Wielu początkujących graczy porusza się po Honolulu ze względu na jego bliskość względem miejsca, z którego zaczynamy grę, tj. lotniska.

Niestety w obszarze tej lokacji dość znacznie spada ilość FPS (Frames Per Second – ilość klatek wyświetlanych w 1 sekundzie). Przez tę bolączkę gracze dysponujący nieco słabszym sprzętem, często omijają to miejsce, gdyż czasem obserwować można pokaz slajdów zamiast płynnie zmieniających się widoków.

W Honolulu umieszczono wiele wyścigów zarówno z trybu dla pojedynczego gracza, jak i mulitplayer. Znajdziesz tu także wiele top modelek, które tylko czekają, aż je podwieziemy w wybrane przez nie miejsce. W bezpośrednim sąsiedztwie Honolulu znajduje się krater.