Polskie Centrum Samochodowych MMO

Popularne miejsca: Sekretna wyspa

Popularne miejsca: Sekretna wyspa

Poza główną wyspą w Test Drive Unlimited mamy także możliwość zwiedzić mała wysepkę leżącą na wschód od O’ahu (dokładniej rzecz ujmując na południowym wschodzie). Dostęp do niej jest nieco utrudniony (trzeba pokonać kilka solidnych pagórków), jednak praktycznie każdym pojazdem możemy się na nią dostać. Można także udać się tam szybkim i mocnym samochodem, następnie dodać to miejsce do swojej listy ulubionych miejscówek. Dzięki temu nie będziemy zmuszeni za każdym razem pokonywać stromych wzniesień.

Na wyspę nie prowadzi żadna z dróg, ale specjalnie zaplanowany przez twórców teleport, którego jedno wejście znajduje się na pobliskiej wyżynie, drugie bezpośrednio na Sekretniej Wyspie. Przenosić możemy się dowolną ilość razy w obie strony. Na dobrą sprawę nie wiadomo skąd wzięła się nazwa Secret Island, jednak jest dość intuicyjna, jeśli weźmiemy pod uwagę jej położenie i specyficzny sposób dojazdu.

 Droga pokrywająca ów Wyspę nie jest integralną częścią dróg na O’ahu (nie trzeba odwiedzać i zwiedzać tej malutkiej wyspy, aby ukończyć zadanie polegające na odkryciu wszystkich dostępnych dróg). To miejsce jest jedyną lokalizacją w TDU, do którego można dostać się w (miarę) normalny sposób w odróżnieniu od innych położonych w pobliżu O'ahu wysepek. Jedno jest pewne: malowniczości i popularności temu miejscu odmówić nie sposób.