Polskie Centrum Samochodowych MMO

Popularne miejsca: O'ahu Raceway

TDU Oahu Raceway

Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych lokacji w TDU. Usytuowana na południu wyspy, tuż przy lotnisku stanowi miejsce rozrywki i spotkań dla dużej ilości sympatyków gry. Praktycznie o każdej porze dnia i nocy można kogoś tu spotkać, a nierzadko uświadczysz tu kompletu na serwerze (8 osób).

5,7 km to dystans, jaki należy pokonać, aby wykonać pełne okrążenie. 2 wyścigi trybu multiplayer odbywają się właśnie na terenie toru wyścigowego. Są to: Niech wygra lepszy oraz Legendarny rekord (angielskie nazwy tych wyścigów to odpowiednio: May the Best Men Win i Legendary Record). Co prawda ów tor nie występuje na O’ahu w rzeczywistości, jednak twórcy gry postanowili go dodać. Jak się później okazało, był to strzał w dziesiątkę – O’ahu Raceway cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wielu graczy. Często urządzane są tu zawody i różnego rodzaju konkurencje. Także gracze poruszający się w trybie Hardcore są tu częstymi bywalcami, jest to bowiem doskonałe miejsce do ćwiczenia swoich umiejętności w drifcie.

Aby dostać się na tor należy zdobyć w grze poziom Mistrz, czyli ukończyć grę na poziomie 45 procent (więcej nt rang). Wcześniejsza wizyta wbrew pozorom także jest możliwa. Wystarczy nam do tego dowolny motor i odrobina wprawy (lub szczęścia). Nie jest to jedyna droga prowadząca na tor w sposób zupełnie odmienny od założonego przez twórców TDU (można także wykorzystać jako skocznię rząd kwiatków rosnących po prawej stronie od wjazdu na tor). Gdy już uda nam się wjechać w ten (bądź inny) sposób, wystarczy wejść w tryb pauzy, a następnie w zakładkę „ulubione” i dodać to miejsce do swojej listy. Dzięki temu zabiegowi będzie można odwiedzać tor za każdym razem, gdy przyjdzie nam na to ochota (teleportacja do wcześniej dodanego ulubionego miejsca). Więcej o tym, jak sobie radzić w podobnych sytuacjach znajdziesz w tym miejscu.