Polskie Centrum Samochodowych MMO

Popularne miejsca: Latarnia

TDU latarnia

Umiejscowiona na północno-zachodnim skaju wyspy latarnia jest miejscem obleganym niemal w równej mierze, co O’ahu Raceway. Zawsze, i nie ma w tym cienia przesady, kogoś tu można spotkać. Sporych rozmiarów parking w pobliżu latarni (po drugiej stronie drogi) pomieści spokojnie 20 graczy, jednak przez ograniczenia, jakie zawiera gra, nie uświadczysz tu więcej niż 8 playerów. Przy samej latarni znajduje się punkt widokowy z którego można podziwiać malownicze zachody słońca.

Latarnia służy jako miejsce spotkań bądź jako punkt przestankowy w drodze z lub do Przystani Jachtów. Niestety jakość spotykanych tu graczy najczęściej pozostawia wiele do życzenia. Liczne przepychanki, celowe tarany, głupkowate teksty, a także permanentnie rzucane wyzwania (mimo, że już wcześniej odrzuciłeś) nie przynoszą chluby temu miejscu.

Nie bez powodu zatem mówi się o tej lokacji noob-place, noobska latarnia lub latarnia cudów. Ci, którzy chcą tu sobie po prostu przystanąć i odpocząć przed dalszą podróżą nie zawsze mają ku temu możliwość przez wspomniane powyżej zachowanie innych kierowców. Pomimo faktu, że na O’ahu znaleźć możemy w sumie 5 tego typu latarni, nie ulega żadnym wątpliwościom, że ta cieszy się największą popularnością wśród graczy. Jako że w pobliżu nie ma innych dróg, zapuszczając się w północno-zachodnie rejony O'ahu po prostu musisz koło niej przejechać.