Polskie Centrum Samochodowych MMO

The Crew: USA do Waszej dyspozycji już tej jesieni + trailer

The Crew

Pamiętacie ostatniego trailera The Crew? Nie? Nic dziwnego, gdyż po długim okresie posuchy, trwającym aż od targów Gamescom 2013, zasadniczo poza masą screenshot’ów nie otrzymaliśmy żadnego trailera. Jednak nareszcie Ivory Tower postanowiło nakręcać swój „hype train” nowym Gameplay Trailer’em, którego zobaczycie w dalszej częsci tekstu.

Sam trailer po za ekscytującymi pościgami prezentuje również nowe lokacje. Jedną z nich która nie została wymieniona z nazwy w trakcie nagrania są bagna, które przypominają bagna Everglades znajdujące się w okolicach znanego nam już Miami. Niestety Ivory Tower nie pokusiło się o pokazanie nowych aut, choć w tym wypadku moja spostrzegawczość mogła mnie zawieść. Ponadto na samym końcu trailera dostrzec możemy bonusy przysługujące osobom które zamówią pre-ordera gry. W zamian otrzymujemy 10 000 „Crew Credits” oraz wcześniej odblokujemy 3 auta wraz z niektórymi częściami. Autami tymi są BMW Z4, Dodge RAM SRT10 oraz Mini Cooper S.

Kolejną istotną wieścią jest podana bardzo ogólnikowo data premiery którą ujrzeć możemy na powyższym obrazku. Data ta przypada na jesień tego roku, więc z pewnością będziecie mieli jeszcze czas aby ulepszyć swoje bestie bądź przerzucić się na next-geny.