Polskie Centrum Samochodowych MMO

Źródło cennych informacji

VVV

Od kilku ładnych dni mamy możliwość oglądania serialu pod tytułem Test Drive Unlimited 2. No, może nie do końca, ale coś w tym na pewno jest. Otóż jeden z dziennikarzy (Ci wcześniej dostali TDU 2 w swoje ręce, aby na czas napisali zapowiedzi i rozreklamowali grę) założył kanał na portalu YouTube, gdzie prezentuje filmy i filmiki z gry. Na dzień dzisiejszy możemy znaleźć tam przeszło dwie godziny zapisu wideo. Główny testujący sprawdza różne ustawienia w grze, steruje i padem i kierownicą (oczywiście na zmianę), a także cały czas mówi i mówi i mówi... Na pierwszy rzut ucha może to być nieco irytujące, jednak właśnie dzięki tym monologom (prowadzonym w języku angielskim) możemy dowiedzieć się mnóstwo rzeczy i detali. Trzeba oddać prawdzie to, że bez narracji filmiki byłyby dużo mniej atrakcyjne.

Można nawet w komentarzach pod filmami bądź do niego bezpośrednio na maila napisać, co chcielibyśmy zobaczyć, a już za niedługi czas możemy oglądać to, o co poprosiliśmy (coś w rodzaju filmów na życzenie, ale jak to bywa z marzeniami - nie wszystkie można od razu spełnić). W ten sposób powstało video przedstawiające salon i auta marki Ferrari oraz Ford, zaś później mieliśmy okazję oglądać w akcji Bugatti.

Wspomniane tu nagrania możecie zobaczyć pod tym adresem. Polecam odwiedzać ten kanał regularnie, ponieważ niemal codziennie możemy zobaczyć tu nowe materiały.