Polskie Centrum Samochodowych MMO

Kub3kPL

Dla Forzy Horizon 2 ostatnio wydano nowy dodatek, Storm Island DLC, które tym razem oprócz nowych samochodów, których w tym dodatku jest 5, dodaje do gry nowe tereny.

Od dnia 19 Grudnia do dnia 22 Grudnia będzie można spróbować swoich sił w wyzwaniu społeczności "Trudna Decyzja" ("The Predicament" w języku angielskim).

Na tę grę czekaliśmy bardzo długo, ale w końcu możemy zagrać w jej pełną, oficjalną wersję - mowa tu oczywiście o The Crew.

Gdy Atari zamknęło serwery Multiplayer dla pierwszej części TDU, fanom tej gry nie pozostało nic innego jak samotnie włóczyć się po wyspie. Dzisiaj jednak nadszedł dzień, w którym się to zmienia!

Ivory Tower uraczyło nas listą głównych zmian, które zaaplikuje do gry najnowszy patch dla bet na konsole.

GRAFIKA

Ivory Tower podało ostateczne wymagania sprzętowe The Crew.
W końcu możemy i na XBOXie ONE poszaleć na kierownicy - do sprzedaży weszła kierownica Thrustmaster 458 Spider, wierna replika kierownicy znajdującej się w Ferrari 458 Spider.
Gra Assetto Corsa, po niemal roku od wydania we wczesnym dostępie w serwisie Steam, i po czterech latach od rozpoczęcia nad nią prac, w końcu ukazała się w wersji Release Candidate 1.0!

Panowie z Ivory Tower zafundowali nam niezbyt miłą wiadomość - data bety The Crew na konsole i premiery pełnej wersji The Crew zostały przesunięte!

06.10.2014
Skomentuj (4)
Jak wiemy, zamknięta beta The Crew już niedługo ukaże się na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Od czasu. kiedy dane było PCtowcom grać w betę The Crew studio Ivory Tower naprawiło pare rzeczy i zaaplikowało poprawki do bety, która dostępna będzie na konsole. W rozwinięciu newsa znajdziecie...