Polskie Centrum Samochodowych MMO

Premiera The Crew znów przesunięta

The Crew

Panowie z Ivory Tower zafundowali nam niezbyt miłą wiadomość - data bety The Crew na konsole i premiery pełnej wersji The Crew zostały przesunięte! Beta konsolowa została przeniesiona na Listopad, natomiast gra ma według Ubisoftu teraz zadebiutować 2 Grudnia 2014. Czy tym razem developerzy faktycznie skończą grę, czy znów przesuną datę premiery?

Data premiery The Crew przesunięta

Tagi: 

Komentarze

Obrazek użytkownika Xarlith
Nie jestem pewien czy to przesunięcie przełoży się na większy komercyjny sukces, ale jako gracz się cieszę bo jest większa szansa, że poprawią wiele niedoróbek, które zaobserwowaliśmy grając w bety.
Obrazek użytkownika KatanaDriver
Beta konsolowa nie została przeniesiona! Odbyła się, a w Listopadzie będzie "second closed console beta". Osobiście grę zakupiłem już dawno przedpremierowo i ma to być jedna z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat na PC, więc ja osobiście się ciesze z przesunięcia premiery o całe pół miesiąca. Nie jest to na prawdę duża zbieżność, ale dla Ivory Tower z pewnością wystarczająca.
Obrazek użytkownika Courius
A co oni mogą takiego poprawić przez te 3 tygodnie ? Zapewne nic... bo te 3 tygodnie to akurat tyle, żeby grę do tłoczni oddać.
Obrazek użytkownika siemkins
Poczekałem 2 lata, poczekam i 3 tygodnie dłużej. Znajdzie sobie inny powód do narzekania :)