Polskie Centrum Samochodowych MMO

Znamy zawartość DLC 2

TDU 2

Na oficjalnym forum TDU 2 pojawiła się informacja o zawartości drugiego dodatku do Test Drive Unlimited 2, który najprawdopodobniej ukaże się w lutym przyszłego roku. Do tego czasu jeszcze wiele może się zmienić (choćby data), jednak na dzień dzisiejszy zostały zapowiedziane pewne nowości i zmiany, z których miejmy nadzieję, nikt się nie wycofa. Do najważniejszych i najbardziej oczekiwanych z pewnością możemy zaliczyć nowe samochody, takie jak: Chevrolet Corvette ZR1, Ferrari F599XXFerrari 250 GTO, Ferrari F40, Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series oraz Dodge Viper SRT10 ACR. Większością z nich mogliśmy się przez chwilę nacieszyć podczas wykonywania misji, które wprowadził pierwszy DLC, jednak nic ponadto. Jak się szybko okazało, cheaterzy błyskawicznie przywłaszczyli sobie te pojazdy, wydaje się więc, że Atari chce znormalizować nieco tę sytuację i udostępnić auta wszystkim, legalnie.

Drugą, wyczekiwaną od samej premiery TDU 2 nowością będzie obecność motorów, na razie w trzech egzemplarzach pod postacią: Ducati Desmosedici RR (mA1,) Ducati Diavel Carbon (mA1), Harley Davidson Fatboy Lo (mA2). Tym samym widzimy, że dojdą nowe grupy: mA1 oraz mA2 (odpowiednik mA i mB z pierwszej odsłony Unlimited). Nie zabranie również salonu z motocyklami, wszak gdzieś je trzeba zakupić.

Nie zabraknie także usprawnień w funkcjonalności gry, a także kilku dodatków. Nie będziemy już zmuszani do jazdy od domu do domu w celu przypisywania danego samochodu do konkretnego garażu, gdyż dostaniemy możliwość zarządzania położeniem auta z poziomu listy pojazdów. Przestaniemy też bezmyślnie przebiegać w tą i z powrotem przez lotnisko - z menu mapy będzie możliwość natychmiastowej zmiany wyspy (brawa za ten pomysł). Są też inne zmiany, jak kontrola świateł, zarządzanie sesją czy poprawa tuningu, które jednak budzą więcej spekulacji i domysłów, niż dostarczają wiedzy o ich funkcjonowaniu. Uświadczymy także dodatków, nie wpływających generalnie na rozgrywkę, ale mogących uprzyjemnić wirtualne życie, czyli nowe markowe ubrania, a także (i to wbrew pozorom może być bardzo interesujące) 14 zestawów mebli w różnych stylach począwszy od Pop-balls, przez Barroco, a skończywszy na Flower Power.

Czekamy razem z Wami na kolejne informacje i zapowiedzi.