Polskie Centrum Samochodowych MMO

Zmiana daty premiery bety The Crew

Plakat z Bety The Crew

Choć tytuł news’a zwiastować może najgorsze, jest wręcz odwrotnie. Początkowo beta The Crew miała zostać upubliczniona 23 lipca… Cóż, jak twierdzą twórcy pod naciskiem fanów doszli do wniosku, że beta wystartuje nawet wcześniej bo już 21 lipca! Jest jednak również i zła wiadomość. Wszyscy którzy spodziewali się długiej bety będą niestety rozczarowani, gdyż potrwa ona od 21 do 25 lipca.

A co znajdzie się w becie The Crew? Jeśli chodzi o free roam nie będziemy w żaden sposób ograniczeni, w nasze ręce oddany zostanie cały świat gry. Natomiast jedynie na terenie Midwest oraz East Coast pojawią się wyzwania i misje. Z tym, że misje dostępne będę jedynie na obszarze Midwest. Nie wiemy jeszcze jakimi autami będzie dane nam przemierzać tereny USA, wiemy natomiast, że z pewnością będziemy mieć dostęp do aut w specyfikacji Street oraz Dirt.

Na ten moment to wszystko, nie długo powinny być wysyłane klucze do bety. A do tego czasu mamy nadzieje, że jak najwięcej osób z naszej społeczności dostanie się do testów.