Polskie Centrum Samochodowych MMO

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Nowy Rok 2012

W imieniu całej redakcji, a także osób codziennie lub z doskoku pomagających w prowadzeniu portalu, życzę wszystkim członkom Społeczności tdunlimited2.pl (teraz Drivecenter.pl) wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2012 roku. Dziękujemy tym, którzy są z nami od początku i wytrwali do dziś. Dziękujemy tym, którzy w ciągu bieżącego roku, czy to na jego początku, czy też pod koniec, dołączyli do nas. Liczymy, że zostaniecie co najmniej na kolejny rok. Dziękujemy również tym wszystkim, którzy byli, ale z różnych przyczyn nasze drogi musiały się rozejść za to, że choć część siebie i swojego czasu poświęcili na współtworzenie polskiej sceny TDU.

Mamy nadzieję, że rok 2012 będzie dla nas wszystkich pełny radości i zachwytu, a rozczarowanie i znudzenie będzie nas skutecznie omijać. Doczekamy się DLC2, a może i więcej. Wydarzy się coś spektakularnego, czego będziemy mogli być świadkami lub uczestnikami. Z pewnością będzie ku temu nie jedna okazja, wszak 366 dni w roku to nie byle co.

Nie będę się już rozpisywał na temat szeroko pojętego jutra, tylko wspomnę jeszcze od dniu dzisiejszym: Bawcie się i świętujcie. Szczęśliwego Nowego Roku 2012.

Tagi: