Polskie Centrum Samochodowych MMO

WRC 5 The Game: Potwierdzone!

WRC 5

Na oficjalnym profilu Facebook WRC The Game 19 stycznia zostało opublikowane zdjęcie z datą odsłonięcia prawdopodobnego Sequela serii. Dzisiaj już jesteśmy pewni, że WRC 5 jest w produkcji.


Bigben Interactive i Kylotton Games podało, że tytuł pojawi się na konsole nowej generacji. Pracują także na nowych narzędziach deweloperskich oraz z doświadczonymi europejskimi deweloperami i mają w planach dużą ilość niespodzianek dla fanów serii. "Jesteśmy bardzo dumni i podekscytowani pracując przy tytule, który poświęca uwagę jednej z najtrudniejszych i najbardziej spektakularnych form sportów motorowych" - mówi Diego Sartori, dyrektor kreatywny Kylotonn Games.

Bigben Interactive ma również zaszczyt przedstawić Sébastien Chardonnet jako jednego z "ambasadorów" gry. Sébastien jest mistrzem FIA WRC 3 z 2013 roku, który zadebiutował w 2012 r. we Francji. Brał udział w koncepcji i planowaniu WRC 5 na bardzo wczesnym etapie tworzenia.

"To ekscycujące pomagać Kylotton w tworzeniu najlepszej gry WRC, jaką kiedykolwiek widziałem. Połączenie moich doświadczeń z jazdy oraz gier, jest dla nich z punktu technicznego czymś ciekawym, kiedy trzeba zrobić jak najrealistyczniejsza grę rajdową." - oświadcza Chardonnet.

Poniżej krótki Teaser, prezentujący nowe WRC.