Polskie Centrum Samochodowych MMO

The Crew - kolejna beta, handling i wiele więcej!

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /home/klient.dhosting.pl/adamsky/drivecenter/dcmain/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Notice: Undefined offset: 3 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /home/klient.dhosting.pl/adamsky/drivecenter/dcmain/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
The Crew

Nim przejdziecie do czytania news'a mamy mały tip. W niedziele po południu polecamy dość często przeglądać zarówno nasz fanpage jak i stronę główną, gdyż mamy dla Was ogromną niespodziankę związaną z The Crew :)

Do premiery The Crew pozostało już niecałe dwa tygodnie, mimo to Ubisoft postanowił wypuścić jeszcze jedną, tym razem otwartą betę. Tym razem testy rozpoczną się 25 listopada i trwać będą do 28 listopada i odbędą się jedynie na PS4 i XBONE. Ciężko jednak patrzeć na tą betę w kontekście innym jak zwykłe, czasowo ograniczone demo.

Jak już wiemy z wcześniejszych wersji beta TC w grze są 3 różne modele jazdy - pełna asysta, sport i hardcore. Jak się jednak okazuje różnią się one dodatkowo w zależności od tego czy gracz używa pada czy też kierownicy, co przedstawia poniższa tabelka

Using a game Pad

 

All Driving Help

Sport Mode

Hardcore Mode

Steering Speed Help

On

On

On

Counter Steering Help

On

On

Off

ABS

On

On

On

Traction Control

On

Off

Off

 

Using a Steering wheel

 

All Driving Help

Sport Mode

Hardcore Mode

Steering Speed Help

Off

Off

Off

Counter Steering Help

Off

Off

Off

ABS

On

On

On

Traction Control

On

Off

Off

Oczywiście wiele opcji sterowania będzie można ustawić samodzielnie jak choćby skrzynię biegów, wibracje, linearność, czułość, a nawet animacje w kokpicie. Choć w tym ostatnim przypadku nie wiemy co to oznacza.
Niejednokrotnie The Crew nazywane było przez twórców jako RPG, a wiąże się to z dużymi możliwościami nie tylko personalizacji swojego auta pod względem wyglądu, ale również pod względem osiągów. Maksymalny poziom jaki auto będzie mogło osiągnąć wynosić będzie 1299, będziemy mogli go osiągnąć poprzez modyfikacje niektórych części jak skrzynia biegów, silnik czy opony.
Jednak w The Crew nie będziemy rozwijać jedynie swojego samochodu, ale również swoją postać. Maksymalny poziom jaki można osiągnąć wynosi 50, a wraz z każdym zdobytym poziomem otrzyma tzw. "perk point", który służy do odblokowywania specjalnych umiejętności jak choćby lepsze prowadzenie auta czy też tańsze samochody.

Poniżej możecie jeszcze zobaczyć nowy trailer, który w dużym skrócie prezentuje wszystko co powinniście wiedzieć o nowej grze od Ivory Tower.