Polskie Centrum Samochodowych MMO

The Crew - Jakie zmiany czekają na nas w przyszłym roku?

The Crew w 2017 roku

Miesiąc po wydaniu dodatku Calling All Units, twórcy podzielili się informacjami na temat przyszłego rozwoju gry. Oprócz poprawy błędów możemy spodziewać się kilku istotnych zmian.

Wraz z początkiem roku 2017 będą dodawane nowe samochody policyjne, między innymi:

  • McLaren 12C GT3 - Tor
  • Ferrari 458 Italia GT2 - Tor
  • RUF RT35 - Offroad
  • Mini Cooper S 2010 - Tor
  • 2013 Lotus Exige S - Offroad
  • Ford GT 2005 - Tor

Nowy rok wprowadzi również zmiany w trybie pościgu. Zostaną dodane dwie specjalne ligi dla policjantów i uciekinierów. Każda będzie miała 4 poziomy i w przeciwieństwie do ligi PVP tutaj nie będzie podkategorii dla każdego poziomu. Sposób nagradzania za pościgi wyglądać będzie tak, że dostajemy na początku określoną wartość gotówki, ale wraz z wygrywaniem lub przegrywaniem pościgów możemy tę wartość podwoić, lub zmniejszyć do zera (dla policjantów i uciekinierów będzie oddzielny licznik). Poprawie ulegną zaproszenia do pościgów, aby polepszyć balans pomiędzy goniącymi a uciekającymi, a ilość AI będzie zależna od ilości uczestników pościgu. Twórcy zauważają, że niektóre zdolności nie są tak popularne, jakby chcieli, dlatego wprowadzą drobne zmiany, aby lepiej je zbalansować.

Zmiany nie ominą również Summitu, od teraz pojazd będziemy mogli wygrać raz na tydzień, ale będzie on już wcześniej dostępny w grze. Dodatkowo gracze będą dostawać więcej punktów ekstremalnych, ale zdobycie darmowej możliwości tuningu na specyfikację Drift, Monster Truck i Dragster będzie nie możliwe do zdobycia z miesięcznego czy tygodniowego losowania.

 

Źródło: The Crew