Polskie Centrum Samochodowych MMO

The Crew Calling All Units - Informacje o nadchodzącym dodatku

The Crew Calling All Units

Premiera nowego dodatku Calling All Units do gry The Crew została zapowiedziana na 27 listopada 2016 roku. Ubisoft z tej okazji przygotował dwie możliwości, dzięki którym można wejść w posiadanie najnowszego dodatku. 

Pierwszą z nich jest kupno samego rozszerzenia Calling All Units, który dodatkowo(!) dla posiadaczy podstawowej gry The Crew udostępnia dodatek Wild Run. Cena? Około 100 zł.

Druga możliwość jest skierowana dla osób, które nie zdecydowały się nigdy wcześniej zakupić gry. The Crew Ultimate Edition, to największa i najbogatsza paczka zawierająca dosłownie wszystkie dodatki jakie kiedykolwiek zostały wypuszczone do The Crew. W skład Ultimate Edition wchodzi gra The Crew, dodatek Wild Run, rozszerzenie Calling All Units i Season Pass zawierajacy dziewiętnaście samochodów. Cena też jest oczywiście odpowiednio większa. Za "pełen zestaw" będzie trzeba wydać około 180 zł.

Co więc pozostaje dla posiadaczy The Crew Wild Run? Drobnostka i to dosłownie, bo występująca w liczbie pojedyńczej. Wszyscy, którzy są już posiadaczami The Crew Wild Run i zdecydują się na zakup rozszerzenia Calling All Units dostaną za darmo eksluzywny samochód - Nissana GT-R 2016. 

Źródło: Ubisoft