Polskie Centrum Samochodowych MMO

The Crew Beta 2: Garść informacji

The Crew

Jak wiemy, druga beta The Crew rozpoczęła się na początku tego tygodnia, a więc dnia 25 sierpnia 2014, a zakończy się jutro, dnia 29 sierpnia 2014. Jeśli nie dostaliście klucza, a chcielibyście zagrać chociażby przez te ostatnie 2 dni,  to polecamy przejrzeć TEN wątek na forum, ponieważ nasi użytkownicy udostępniali tam klucze do beta testów, głównie pochodzące z akcji Ubisoftu - firma przysyłała użytkownikom, którzy byli w pierwszej becie, trzy dodatkowe klucze do wykorzystania dla ich znajomych! Miły gest ze strony firmy.

Początek drugiej bety nie wróżył zbyt dobrze - serwery były przeciążone, nie działały niektóre funkcje społecznościowe jak na przykład wyścigi kooperacyne czy dołączanie do gracza w jeździe dowolnej, a także powodowały spowolnienia w pracy gry. Ubisoft wydał dwa patche, które zdecydowanie poprawiły sytuację na serwerach.

Jaką natomiast zawartość miała beta gry The Crew? Dostaliśmy możliwość dojścia w grze do poziomu 10 oraz do wszystkich wyzwań i innych elementów, które były odblokowywane na poziomie 10 lub niższym. Dostępnych było 15 pojazdów, z czego 14 było dostępnych w dwóch salonach samochodowych - w Detroit i Nowym Jorku, a jeden był nagrodą za znalezienie odpowiedniej liości wraków porozrzucanych po mapie. Dostaliśmy też do naszej dyspozycji całą mapę, która będzie dostępna w pełnej wersji gry, a jest ona, nawiasem mówiąc, ogromna.

Niestety, jak napisaliśmy już wcześniej, beta kończy się już jutro, a na premierę musimy czekać do 11 listopada. Jednak patrząc na to, co oferuje beta, chyba warto!