Polskie Centrum Samochodowych MMO

The Crew 2 na E3

The Crew 2

Podczas konferencji Ubisoftu na targach E3 zaprezentowane zostały pierwsze informacje dotyczące nowej odsłony The Crew. Akcja gry odbywać się będzie w miejscu dobrze nam znanym z pierwszej części. Do dyspozycji zostanie nam oddany świat wzorowany na USA o wielkości ponad 2000 mil kwadratowych.

Twórcy oprócz standardowych wyścigów znanych z pierwszej odsłony serii dodali wyścigi w motorówkach oraz samolotach. Naszym celem będzie zdobycie sławy we wszystkich kategoriach motosportu, w jakich przyjdzie nam się zmagać. W grze spotkamy cztery motosportowe "rodziny" - ulicznych i profesjonalnych kierowców, ekspertów offroadu i freestylerów. Dzięki nim będziemy mogli zdobywać nowe pojazdy i brać udział w nowych wydarzeniach.

Posiadacze pierwszej części będą mogli zdobyć dodatkowe samochody już na samym początku gry.  Osoby, które przynajmniej raz przed premierą drugiej części uruchomią The Crew, otrzymają Ferrari 458 Speciale, a za wypełnianie dodatkowych zadań można otrzymać do 18 pojazdów na start (jeżeli ktoś wcześniej je wypełnił, nie musi ich powtarzać). Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem KLIK.

 

Gra ma mieć premierę na początku 2018 roku. Zapisy do beta testów znajdziecie tutaj

Poniżej znajdziecie trailer oraz gameplay z E3.

Źródło: Ubisoft