Centrum TDU i gier samochodowych

Test Drive Unlimited Solar Crown - Znamy lokalizację i datę premiery

Test Drive Unlimited Solar Crown - Hong Kong

Podczas lipcowego wydarzenia Nacon Connect zaprezentowane zostały nowe informacje o nadchodzącej produkcji studia KT Racing. Nowa odsłona serii Test Drive Unlimited zadebiutuje 22 września 2022 roku na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC i Nintendo Switch. Ujawniono również miejsce akcji nowego TDU, będzie to wyspa Hong Kong. Zakładając, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, że mapa będzie odwzorowana w skali 1:1, to możemy liczyć na 78,59 km² oddane do dyspozycji graczy. Jest to 7-krotnie mniejsza powierzchnia niż Ibiza (571 km²) dodana w TDU2 i 19-krotnie mniej niż O'ahu (1545 km²). Jednak póki co twórcy nie podali oficjalnie wartości jak wielka będzie mapa.

Dodatkowo dostaliśmy pierwsze informacje o rozgrywce. W grze będziemy mogli dołączyć do jednego z dwóch klanów - Street lub Sharps i rywalizować między sobą. Oficjalnie potwierdzone zostały takie marki jak Lamborghini, Aston Martin, Audi, Mercedes, BMW, Ferrari, Porsche, Range Rover, Koenigsegg, Apollo, Bugatti i zgodnie z zapowiedzią jeszcze wiele innych. Część z dostępnych pojazdów dostępna będzie do zdobycia poprzez udział w Słonecznej Koronie i przez pozycję w rankingu klanu. Znane z poprzednich odsłon domy gracza zastąpione zostały apartamentowcami w Solar Hotelu, który gości turniej Słonecznej Korony. 

Na oficjalnej stronie serii Test Drive Unlimited można wyczytać, że poza wyścigami będziemy uczestniczyć w spotkaniach, misjach transportowych czy konwojach, dostęp do tych aktywności odblokowywany będzie wraz ze wzrostem reputacji. W grze uświadczymy również kasyno czy kluby nocne.

Najnowszy trailer TDU:SC znajdziecie poniżej:

Zapraszamy do dzielenia się Waszymi wrażeniami z trailera na naszym forum jak i na naszym serwerze Discord: Kliknij aby przejść do Discorda Drivecenter.pl

Źródło: Oficjalna Strona Test Drive Unlimited