Polskie Centrum Samochodowych MMO

Test Drive Unlimited - ciekawostki (część 2)

TDU ciekawostki 2

Zagadkowe fotografie cz.1/2

Zdjęcia w agencji fotograficznej

Agencja fotograficzna sama w sobie nie jest dziwna, może nie licząc tego, że fotograf robi zdjęcia tylko jednej kobiecie, przez całe życie. To co mnie jednak zaciekawiło to zdjęcia które możemy tam znaleźć. Znajdują się one na tablicy po lewo od wejścia do studia.

  1. Zdjęcie przedstawia jednego z uczestników słonecznej korony. Jest na nim Andrew Sullivan.
  2. Kolejny z uczestników Słonecznej Korony, a także jeden z naszych głównych rywali. Chris Wilder.
  3. Z rozpoznaniem tej postaci mam o tyle duży problem że widziałem wiele podobnych. Najprawdopodobniej jest to jedna z postaci NPC jakie możemy zobaczyć oglądając "cutscene" z podróży na wyspę kasyn.
  4. To zdjęcie trochę mnie przeraziło. Przedstawia ono AKTUALNIE fotografowaną kobietę. A to co jest w tym najbardziej przerażającego? To że owa kobieta siedzi dokładnie w tej samej pozycji oraz w tym samym ubraniu, w którym aktualnie jest fotografowana.No to skąd to zdjęcie wzięło się już na tablicy?
  5. Jest to jeden z mężczyzn, których musimy zawieźć na spotkanie w minimisji "Jazda na czas".

Umownie sławny facet

Kolejne zdjęcie w agencji fotograficznej przedstawia tego człowieka. Z ustaleń jakie wysnął jeden z naszych najaktywniejszych forumowiczów wynika,że osoba na zdjęciu to jedna z postaci które możemy wybrać po rozpoczęciu gry, aczkolwiek na "Wyśnionej imprezie" jest on ubrany inaczej. Być może jest w tym trochę prawdy, ale moim zdaniem może być to jakiś celebryta świata TDU, ponieważ można znaleźć jego podobiznę na zdjęciach w kilku domach oraz na kilku bilboardach na Ibizie. Dziwnym byłoby gdyby tylko jedna z dostępnych postaci do wyboru była reklamowana na zdjęciach. Wiemy dobrze że autorzy gry niezbyt postarali się, aby stworzyć unikalnych, mocno róźniących się NPC.

Zdjęcia z apartamentu nad morzem

W apartamencie nad morzem możemy znaleźć kilka ciekawych zdjęć. Oto i one.

  1. Fotografia wprawia w lekką konsternację. Dlaczego? Dlatego że zdjęcie które możemy znaleźć zarówno na Ibizie jak i na Hawajach, przedstawia zwykłego fryzjera, który w tajemniczy, znany tylko jemu sposób potrafi się błyskawicznie przemieszczać z jednej wyspy na drugą. Czasami odnoszę wrażenie, że tam każdy jest znanym celebrytą.
  2. Znów zdjęcie tajemniczego człowieka showbiznesu. Chyba nie ma już wątpliwości że jest to ktoś znany.

W przypadku fryzjera którego można usprawiedliwić tym, że jest jakimś znanym stylistą, to w tej sytuacji fenomenu tej pani nie jestem w stanie zrozumieć. To tylko zwykła pracownica lotniska.

Kolejny celebryta. Tym razem jest to na pewno jakiś muzyk, gdyż jego twarz widnieje na okładcę jakiegoś albumu.

Całość z tej części ciekawostek znajdziecie tu: http://forum.drivecenter.pl/tdu2/tdu2-ciekawostki-ep-2-t4421.html
Natomiast ja chciałbym zakończyć je w tym miejscu, a resztę dołączyć do kolejnej części ciekawostek ze zdjęciami, których również kilka znalazłem, aby po prostu wypełnić temat.