Polskie Centrum Samochodowych MMO

Tak to się wszystko zaczęło...

TDU 2

Po fali artykułów, które w większości były zapowiedziami nadchodzącego nowego Test Drive'a, bieg rzeczy stawia kolejny krok. Do tej pory mogliśmy sobie poczytać o odczuciach dziennikarzy (i "dziennikarzy") z testów przy TDU 2. Dostali oni "grywalną wersję gry", czyli zapewne coś więcej niż dotychczasowe bety z jednej i coś mniej finalny produkt z drugiej strony. Panowie zagrali, opisali co przeżyli i zobaczyli, co z pewnością narobiło smaków na grę czytelnikom (w dużej większości były to pochlebne artykuło-recenzjo-zapowiedzi), co nota bene było pewnie głównym celem całego przedsięwzięcia.

Dowiedzieliśmy się już jaka jest fabuła gry, choć może słowo fabuła jest tu użyte na wyrost, w każdym bądź razie nie przybywamy znikąd. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Dzięki niemieckiemu programowi Gameswelt TV mamy okazję się przekonać, bowiem wyemitowali oni 10 minutowy filmik, na którym ukazany jest początek rozgrywki. Całość jest naturalnie w języku naszych zachodnich sąsiadów, jednak przekaz wizualny powinien być zrozumiały dla wszystkich, bez względu na narodowość.

Zaczynamy na przyjęciu, wybieramy jedną z obecnych tam postaci. Chwilę później dowiadujemy się, że przyjęcie jest zorganizowane z okazji naszych urodzin, a za moment otrzymujemy urodzinowy prezent - nowiutkie Ferrari. A potem... Co ja będę dużo pisał, zobaczcie sami. Wideo znajduje się w rozwinięciu newsa.