Centrum TDU i gier samochodowych

Project Cars 2 już w drodze

Project Cars 2

Slightly Mad Studios oficialnie potwierdziło iż trwają już pracę nad Project Cars 2.

Mimo iż pierwsza część (wydana stosunkowo niedawno) jest możnaby powiedzieć nie do końca gotowa, bo zawiera jeszcze trochę bugów, to producenci już wzieli się za kolejną część tej przełomowej gry. 

W drugiej części zostaną wprowadzone wyścigi terenowe oraz zwiększy się liczba torów oraz lokacji, a do dyspozycji zostanie nam oddanych ponad 200 samochodów z około 40 klas pojazdów.

A to jeszcze nie wszystko...

Oto inne ważne informacje dotyczące tej gry:

- będziemy mieli możliwość grania przysłowiowej "Kariery" w trybie kooperacji (grać można będzie jako kierowca zespołowy lub pilot),

- otworzy nam się dostęp do "lobby", w którym będziemy mogli wziąć udział w tzw.Track Days w trybie online z graczami z całego świata, mieć z nimi kontakt a także śledzić ich poczynania,

- otrzymamy do dyspozycji swój własny, w pełni modyfikowalny tor, na którym będziemy mogli testować swoje samochody i dostrajać ich osiągi do naszych potrzeb oraz zapraszać znajomych, aby pokazać im swoje umiejętności.

Pozostaje nam jedno pytanie: czy będzie to, jak twierdzą producenci, kolejna odsłona gry czy może jakaś większa aktualizacja?

Zobaczymy. Na ten moment nie znamy jeszcze daty wydania, więc póki co pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość...