Polskie Centrum Samochodowych MMO

Porsche Pack DLC - Znamy nowe informacje

Po długim okresie wyczekiwania na nowe informacje odnośnie zapowiadanej przez Kunos Simulazioni zawartości powiązanej z marką Porsche parę dni temu serwisy powiązane z tematyką Assetto Corsy otrzymały zaskakującą informację. Po długich rozmowach z firmą Porsche A.G. udało sie podpisać umowę licencyjną nie na dwa DLC, a na trzy paczki samochodów, z których każda zawiera 7 modeli samochodów z Zuffenhausen. Po raz pierwszy także, do Assetto Corsy na PC zostaje wprowadzony Season Pass, który będzie obejmował wszystkie 3 DLC w odpowiednio zmniejszonej cenie względem sytuacji, w której kupilibyśmy wszystkie 3 paczki samochodów osobno. I w tym momencie przychodzi moment, w ktorym wartobyłoby wspomnieć o wycenie "Porsche DLC".

Zgodnie z informacjami jakie na łamach swoich portali zamieściło studio Kunos Simulazioni oraz Valve ceny "Porsche DLC" będą występowały następująco:

Ceny poszczególnych pakietów:

  • Porsche Pack Volume 1 - 6,99 Euro [PC/PS4/XONE]
  • Porsche Pack Volume 2 - 6,99 Euro [PC/PS4/XONE]
  • Porsche Pack Volume 3 - 6,99 Euro [PC/PS4/XONE]

Porsche Pack Season Pass - 14,99 Euro

Valve poinformował nas także o dacie uruchomienia usługi Season Pass oraz wydania Porsche Pack Volume 1 - odpowiednio 21.10.2016 oraz 25.10.2016.

Jesteście ciekawi jakie samochody znajdą się w Porsche Pack Volume 1 ? Dnia 20.10.2016 Kunos Simulazioni udostępniło nam informację o pierwszym potwierdzonym modelu Porsche, który znajdzie się w Assetto Corsie - a jest nim 918 Spyder, który prezentuje poniższe zdjęcie oraz trailer.