Polskie Centrum Samochodowych MMO

Nowe rozszerzenie do The Crew? - PRIMA APRILIS!

The Crew

Do Internetu wyciekły plotki o nowym rozszerzeniu do The Crew z roboczą nazwą "Community", które ma za zadanie sprostać oczekiwaniom graczy.

Według ostatnich plotek rozszerzenie ma wprowadzać wiele zmian i nowinek, których fani oczekują od samej premiery wyścigowego MMO o otwartym świecie. Nowe rozszerzenie obejmie zmiany w fizyce prowadzenia się pojazdów. Głównym czynnikiem będzie ujednolicenie asyst dla wszystkich kontrolerów. Pojawi się w opcjach możliwość dokładnego ustalenia wspomagania ograniczającego kąt kół podczas szybkiej jazdy, szybkość ruchów kierownicy oraz możliwość zarządzania kontrolą trakcji, kontrolą stabilności, systemem ABS czy asysty parkowania, ale to nie jedyne zmiany.
Sam model prowadzenia się aut zmieni. Niezależnie od specyfikacji, auta będą mogły robić efektowne poślizgi, a co za tym idzie, łatwiej będzie samochód obrócić na zakrętach. "Wielu graczy informowało nas, że pojazdy prowadzą się nieintuicyjnie oraz często nieprzewidywalnie. Postanowiliśmy więc zrekonstruować jazdę w The Crew. by była bardziej symulacyjna." - mówi dyrektor kreatywny Julian Gerighty.
Następną nowością są zmiany w obrębie świata gry. Z tych mniejszych ma zostać dodane więcej "tekstur" dróg oraz budynków, za to wielką zmianą, a raczej nowym elementem jest dodanie miast San Diego, Phoenix oraz Monowi. To nie koniec, bowiem mają zostać otwarte granice z Meksykiem, a za nimi kolejne setki kilometrów!
Ostatnią nowością są nowe auta z dalekiego wschodu. Julian Gerighty wspomniał o Hondzie NSX, Nissanie GT-R R35, Mazdzie MX-5 NA, Lexusie LFA, Toyocie Suprze, Toyocie AE86 Trueno, Mitsubishi Evolution IX oraz Suzuki Cappuccino. Na pewno ta informacja ucieszy fanów wschodnich marek, którzy byli dość mocno lekceważeni przez deweloperów.
Jeszcze słowo o samochodach: Ivory Tower zamierza zrobić wielkie zmiany w umożliwiające personalizację wyglądu auta. Z pewnością wielu z was zasmucił fakt, że nie możemy tworzyć własnych naklejek. Od najnowszej aktualizacji to się zmieni, gdyż twórcy planują wprowadzić odręczną kalkomanię oraz długo oczekiwaną pełną paletę kolorów. Oprócz tego mają zostać dodane "spinnersy oraz kolorowanie felg wraz z możliwością zmiany ich wielkości.

Poniżej możecie zobaczyć inne nowości, które mogą się pojawić;
- Zmianę graczy w duchy po tym. jak wypadną z trasy, spowodują wypadek lub będą się nadmiernie przepychać.
- Gra ma inteligentnie analizować wykorzystywane części i dostosowywać osiągi wszystkich aut, by miały równe szanse;
- Kupione rzeczy u tunera będą się nadal pojawiały;
- Sesja graczy zostanie zwiększona do 64;
- Możliwość tworzenia ekip ośmioosobowych;
- Możliwość wyjścia z auta;
- Granie offline;
- Kreator postaci Online;
- Personalizacja kryjówki;
- Obsługa VR;
- Możliwość rozjeżdżania ludzi.

Jest to drugie po Wild Run rozszerzenie, które będzie wprowadzało wiele zmian i podobnie jak poprzednie, będzie wydane oddzielne względem gry. Przewidywana cena to 150 euro, a wydanie zostało ustalone na lato 20016r.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ferrari
Wiem że to tylko spekulacje ale...możliwość wychodzenia z samochodu i rozjeżdżania ludzi?\ Chyba mamy coś takiego i nazywa się to Grand Theft Auto. A i czy ta cena jest prawidłowa?150 euro za grę ? Trochę dużo.