Polskie Centrum Samochodowych MMO

Niedostępne serwery

serwery

Jesteśmy świeżo po premierze, a tu okazuje się, że już miewamy powtórki z rozrywki znane nam doskonale z jedynki. Jest jednak pewien sposób na poradzenie sobie z nieczynnymi serwerami. Z pomocą przychodzi nam...brak Internetu! Brzmi paradoksalnie, ale wierzcie mi, że wiem, co piszę.

Jeśli mimo prób nie możemy wbić się na serwery TDU 2 wystarczy rozłączyć się z Internetem. Następnie, jak gdyby nigdy nic, uruchamiamy naszego Test Drive'a. Oczywiście pojawia się komunikat, że nie można nawiązać połączenia z serwerem, zaś do wyboru mamy 2 opcje. Tę, którą należy wybrać jest Anuluj. Potem potwierdzamy, że wiemy, co robimy. Przed oczami ukazuje nam się komunikat, że co prawda gra na naszym profilu on-line jest niemożliwa, to jeśli chcemy, możemy grać off-line. Ponownie potwierdzamy i gramy.

Cały urok tego zabiegu polega na tym, że wszystkie postępy, jakie poczynimy w czasie gry bez podłączenia do sieci, zostaną zapisane i po ponownym uruchomieniu - gdy już będzie taka możliwość - naszego profilu on-line, wszystko, czego dokonaliśmy będzie zaktualizowane. Jedyne, do czego nie mamy dostępu, to rozgrywki sieciowe i wszystko, co z tym związane (nie ma rankingów, wyzwań mulli, nie działa kasyno), ale licencje, wyścigi, czy po prostu wycieczki po obu wyspach w celach turystycznych bądź innych są dostępne.

Ps. Podziękowania dla Marg0 za podzielenie się tą tajemną wiedzą.