Polskie Centrum Samochodowych MMO

Najnowsze aktualizacje do gier SCS Software - 1.28 / 1.7

Studio SCS Software rzadko zaskakuje nas elementami rozgrywki, które implementowane są do obydwu tytułów czeskiego studia z nienacka. Tym razem zaskoczyli nas nie mniej niż producent samochodów z Ingolstadt na salonie w Genewie prezentując najnowsze RS5. Dlaczego ? Bowiem, zarówno do Euro Truck Simulator 2 jak i do American Truck Simulator, wprowadzone zostaną.. podwójne naczepy typu Double (nie mylić z zestawami w konfiguracji BDF).
Jest to wbrew pozorm jedna z najbardziej przełomowych aktualizacji gier SCS`u, gdyż od 2012 roku studio eksperymentuje z tego typu zestawami jednak dopiero teraz znajomość silnika fizycznego gry pozwala na zaimplementowanie tego typu zestawów w pełni.

Dodatkowo, czeskie studio co raz mocniej pracuje nad wprowadzeniem do ETS`a 2 najnowszych modeli ciągników firmy Scania - R oraz S ( ich obecny wygląd możecie zobaczyć w galerii poniżej). Dodając do tego pracę nad Overweights DLC otrzymuje ogromną ilość zawartości jaką otrzymamy do obydwu gier SCS Software w pierwszym półroczu 2017 roku.