Polskie Centrum Samochodowych MMO

A jednak! DLC 3 do TDU 2 nadchodzi

DLC

Na francuskojęzycznym forum TDU pojawiły się nieoficjalne informacje o trzecim dodatku do gry wyścigowej autorstwa Eden Games. Wśród nowości, które mają się w nim pojawić jest Dom Aukcyjny i pare mniejszych i większych poprawek.

Jedną z najciekawszych nowości ma być dom aukcyjny, w którym gracze będą mogli handlować samochodami. Udostępnione zostaną im dwie opcje sprzedażowe: klasyczna aukcja (wygrywa osoba oferująca największą kwotę) lub „kup teraz”, za sprawą której od razu staniemy się posiadaczami auta, płacąc proponowaną przez sprzedawcę sumę pieniędzy.

Kolejną nowością wprowadzoną przez Eden Games są opcje działających wycieraczek w samochodzie czy też świateł awaryjnych i możliwość używania świateł drogowych i mijania.

Tak jak to miało miejsce w poprzednim DLC producent dodaje do gry trzy nowe jednoślady i aż 10 nowych samochodów. Oczyiyście za wszystkie nowe pojazdy przyjdzie nam zapłacić realną gotówkę. NIestety...

W związku z tym, że informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, nie znamy daty wydania DLC3. Fani serii TDU muszą więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na weryfikację tych doniesień.