Polskie Centrum Samochodowych MMO

Jak zarobić 70 000 $ w 15 sekund?

TDU Saleen S7

Jednym z najszybszych sposobów na wzbogacenie się jest wyścig 180 mph w dużym ruchu ulicznym. Dzięki pewnemu fortelowi, który poniżej opiszę, można w naprawdę krótkim czasie zarobić sporo pieniędzy.

Aby móc brać udział w tym wyścigu musimy posiadać poziom Mistrz (więcej o rangach). W przeciwnym razie niemożliwym będzie odnalezienie go na mapie. Następnie potrzebny będzie szybki wóz – na dobrą sprawę każde auto z grupy A będzie dobrym wyborem, jednak najlepiej sprawdza się tu Saleen Twin-Turbo. Cała sztuczka polega na tym, by po komendzie start nie gnać do przodu trasą przewidzianą przez twórcą gry, tylko zawrócić i jechać w przeciwnym kierunku. Gdybyśmy pojechali prosto wówczas czekają na nas niezłe hopki i pagórki, a wszechobecny traffic zadania nie ułatwia. Jeśli natomiast na starcie zrobimy zwrot o 180 stopni, przed nami otwiera się prosta droga do zwycięstwa (i sporej gotówki).

W ten sposób w ciągu niespełna 15 sekund zarabiamy 70 000 dolarów. Wyścig możemy powtórzyć dowolną ilość razy, za każdym razem wzbogacając się o kolejne porcje zielonych. Cała procedura wczytywania wyścigu, odliczania, startu i mety trwa około 15 sek., co po z sumowaniu z czasem trwania wyścigu daje pół minuty. Widzimy więc, że jeśli wszystko idzie po naszej myśli (szybko i sprawnie), to w ciągu zaledwie 1 minuty możemy zwiększyć zasobność konta o 140 000 dolców. Idźmy nieco dalej – w 10 min jesteśmy w stanie zainkasować 1 400 000 $, natomiast w 1 godzinę 8 400 000 zielonych. Czy komuś potrzeba więcej?

Wyzwanie to, mimo że posiada pasek prowadzenia i duże natężenie ruchu ulicznego, nie przysparza większych problemów. Rzadko kiedy będziemy mieli problem, by ukończyć to wyzwanie w czasie krótszym niż 15 sek. Największym minusem tego rozwiązania jest bez wątpienia nuda i znużenie, które dopada naprawdę szybko. Jedyne, co pomaga przetrwać taki kryzys to świadomość, że z każdym przejazdem przybywa nam wirtualnej gotówki.

PS. 180 mph to - mówiąc po europejsku – 290 km na godzinę.