Polskie Centrum Samochodowych MMO

Jak dobrze zacząć?

TDU

Gromadzenie pieniędzy z wygranych w wyścigach jest czasochłonne i wymaga cierpliwości. Jest tak zwłaszcza na samym początku, gdy w nagrodę za pierwsze miejsce otrzymujemy 5-10 tyś dolarów. Na nasze szczęście można zarabiać na inne sposoby (zobacz), a dzięki odpowiedniej chronologii działań możemy wzbogacić się łatwo i stosunkowo szybko.

Dużo - a przede wszystkim szybko - zarabiamy na dostarczaniu pojazdów oraz na zabawie w kuriera, czyli przewożeniu paczek od nadawcy do odbiorcy. Misje transportu pojazdów nie mają żadnego ograniczenia czasowego – jedyne na co musimy mieć baczenie to droga i nasza prędkość. Jeśli utrzymamy pojazd na jezdni przez cała trasę, a ponadto unikniemy kolizji, zainkasujemy premię za bezbłędny przejazd.

Misje typu kurier - co prawda - wykonujemy na czas, jednak jest go tak dużo, że nawet nowicjusz nie powinien mieć problemów z ich ukończeniem. Jedyne na co musimy zwracać uwagę, to wspomniany już upływ czasu oraz policja – nie możemy dać się złapać, aby ukończyć ten rodzaj zmagań.

Ponieważ zaczynamy grę w okolicach Honolulu, a O’ahu z perspektywy zaczynającego grę jest ogromne i nie ma końca, pierwszym podwórkiem będzie właśnie stolica. W jej granicach znajdziemy 2 misje transportu pojazdu i 1 misje kurier, jednak w najbliższej okolicy czeka jeszcze 5 innych pojazdów oraz 4 paczki. Wykonując te zadania zgromadzimy na swoim koncie około miliona dolarów, może nawet więcej. To z powodzeniem wystarczy na zakup jakiejś nowej posiadłości, a także któregoś z szybkich samochodów, wszak chyba nie zamierzamy przemierzyć na samym początku całej wyspy w Audi TT

Gdy przesiądziemy się już do iście wyścigowego auta możemy ruszyć na podbój całego O’ahu. Czeka na nas jeszcze wiele pojazdów i paczek do przewiezienia (w sumie jest ich aż 50), a tym samym masa forsy do poniesienia z ziemi. Przemierzając kolejne kilometry spotkasz wiele wyścigów i innych zorganizowanych zmagań, w których możesz wziąć udział (i zarobić kolejne pieniądze), o ile będziesz miał odpowiedni poziom oraz stosowne auto do konkretnego wyzwania.

Wskazówka: W początkowej fazie gry zdecydowanie lepiej jest wypożyczyć pojazd, którego poszukujemy w celu wykonania jakiegoś zadania, niż jego zakup. Powody są dwa: wysokie koszty oraz mocno ograniczone miejsce w garażach.

Pamiętaj: Nie opłaca się na samym początku podwozić top modelek (mimo, że mnóstwo jest ich w Honolulu) ani autostopowiczów, ponieważ za wykonanie tych misji otrzymasz tylko kupony, za które będziesz mógł kupić ubrania. Kuponów nie można wymieniać na pieniądze.