Polskie Centrum Samochodowych MMO

GTA V - "Further Adventures in Finance and Felony" Największa aktualizacja po "Napadach"

Further Adventures in Finance and Felony

Nowa aktualizacja wniesie ogrom możliwości - misji i pojazdów do przemierzania słonecznego Los Santos na poziomie dodatku "Napady".

Przyszła aktualizacja doda ogrom nowych możliwości. Będziecie mogli tworzyć własne organizacje przestępcze, a następnie zapraszać znajomych do wspólnego ich prowadzenia. Według informacji przedstawionych przez Rockstar Games, będzie istnieć możliwość wynajęcia biura w jednym z drapaczy chmur Los Santos. Będziemy tam planować nowe napady i rozwijać swoją działalność. W biurze będzie można zmieniać elementy wykończenia, a także zatrudnić sekretarkę która będzie załatwiała papierkową robotę podczas waszych akcji w terenie. Zapowiedziane jest dużo misji oraz wyzwań, które z pewnością wystarczą na kilkanaście godzin rozrywki. Nas, jako fanów motoryzacji, interesują głównie pojazdy. Do dyspozycji dostaniemy ich minimum osiem. Z tych ciekawszych mamy połączenie Astona Martina Vulcana z Fordem GT z 2017 roku, auto na wzór Ferrari F12 Berlinetta, połączenie Lykan Hypersport z Lamborghini Huracanem, tył Mercedesa GLA '15 z przodem od Audi Q7 '15. Z mniej ciekawych, może kojarzycie taką furgonetkę jak "Burrito"? W jednym z ostatnich przygotowań w napadzie "Pacific Standard" używano ją do przewiezienia serwerów. Dostanie ona wersję terenową. Ci, którzy potrzebują czegoś większego, dostaną opancerzoną ciężarówkę, która przebije się przez największe blokady. Dla miłośników latania zostanie dodany nowy ekskluzywny helikopter oraz samolot.


Aktualizacja ma się ukazać 7 czerwca na Xbox One, Playstation 4 oraz komputerach stacjonarnych. Poniżej możecie obejrzeć trailer nowej aktualizacji.

Zapraszamy także do śledzenia naszego kanału na YouTube, na którym będziecie mogli zobaczyć co dokładnie oferuje aktualizacja. klik

Korektę wykonał: Gruszmen