Polskie Centrum Samochodowych MMO

Forza Horizon 3 - Wersje gry krok po kroku

Wersje gry Forzy Horizon 3

Premiera Forzy Horizon 3 zbliża się wielkimi krokami. Gracze z całego świata już 27 września będą mogli zagrać w najnowszą część wyścigowej serii dostępnej tym razem na konsole Xbox One i komputery osobiste. Razem z nadchodzącą premierą i związaną z tym euforią wśród graczy pojawiają się oznaki wątpliwości na temat tego, które wydanie gry najlepiej spełni ich oczekiwania.

Słowem wstępu należy wyjaśnić, iż producent gry przygotował aż trzy różniące się od siebie zawartością wydania gry. W zależności od tego, które wybierzemy będzie się ono różnić dodatkami, w skład których może wchodzić np. członkostwo VIP, paczki DLC z samochodami, czy dostęp do specjalnych wydarzeń sieciowych. Ponadto wszystkie osoby, które zdecydują się zakupić przed premierowo dowolną edycję Forzy Horizon 3 przez konsolę Xbox, otrzymają w prezencie dwa dodatki do wcześniejszych odsłon serii - pakiet samochodów Rockstar do gry Forza Horizon 2 i pakiet samochodów Meguiar's do gry Forza Motorsport 6. Lista dostępnych wydań Forzy Horizon 3 wygląda następująco:

Forza Horizon 3 Edycja Standardowa
Zawiera podstawową wersję gry Forza Horizon 3.

Forza Horizon 3 Edycja Deluxe
Zawiera podstawową wersję gry Forza Horizon 3, członkostwo VIP oraz paczkę samochodowych gwiazd Forza Horizon 3.

Forza Horizon 3 Edycja Ultimate
Zawiera podstawową wersję gry Forza Horizon 3, członkostwo VIP, paczkę samochodowych gwiazd Forza Horizon 3, przepustkę samochodową oraz wcześniejszy dostęp do gry (od 23 września 2016 roku).

 

Źródło: Oficjalna strona Forzy Motorsport

Komentarze

Obrazek użytkownika adamsky73
Już nie mogę się doczekać :)
Obrazek użytkownika rafbest2009
No to widzimy się w grze :) Pozdrawiam adamsky73. Jaką wersję kupujesz ja albo ultimate albo deluxe