Polskie Centrum Samochodowych MMO

E3 2014: The Crew – beta testy, data premiery i wiele więcej!

Plakat z gry The Crew

Podobnie jak w zeszłym roku na konferencji Ubisoftu pojawiło się The Crew. Już na samym początku w tle pojawił się art (ten sam, który macie okazje ujrzeć powyżej) ujawniający obecność Ferrari La Ferrari w grze, tylko po to, by prawie błyskawicznie przejść do świeżutkiego trailera (nagranie w rozwinięciu). Sam trailer klimatem przypomina odrobinę pierwszą odsłonę TDU, ponadto dostrzec można dwa nowe wozy. Jednym z nich jest z pewnością Koenigsegg Agera, co do drugiego nie ma pewności ale możliwe, że jest to RUF CTR3. W trakcie konferencji wystartowały również zapisy do bety The Crew, do której możecie zapisać się TUTAJ.

Wersja beta gry ma zostać upubliczniona 23 lipca. Niestety jest to zamknięta beta, a wg twórców zapisało się do niej już około 150 tysięcy osób. Konferencja zakończyła się podaniem daty premiery The Crew - będzie to 11 listopada 2014 na PC, PS4 czy XBONE.

Jednak to nie wszystko czego zdołaliśmy się dowiedzieć w trakcie targów E3 2014. 10 oraz 11 czerwca trwały finały Route 909, o których pisaliśmy już wcześniej. W trakcie jednego z wywiadów Julian Gerighty (jeden z producentów) przypadkiem bądź specjalnie wyjawił obecność Mazdy w grze.

Z okazji E3 Ubisoft zorganizował prawie godzinny wywiad z twórcami, w trakcie którego nie tylko opowiadali oni o grze, ale również odpowiadali na pytania fanów oraz pokazywali samą grę. Wywiad możecie obejrzeć TUTAJ, ale zachęcamy również do przejrzenia forumowego tematu z nagraniami z The Crew, gdzie zobaczyć możecie o wiele więcej interesujących nagrań.

Wracając jeszcze do Route 909: sam event został wygrany przez ekipę z Kopenhagi – DSRack eSports Café. Zwycięzcą naturalnie gratulujemy! Co prawda organizatorzy nie udostępnili żadnych nagrań, jednak jeden z użytkowników YT o nicku Ryzza5 nagrał ogromną część tego wydarzenia. Odnaleźć można tam zarówno czyste gameplay’e jaki odpowiedzi twórców na pytania fanów. Do oglądania zapraszamy TUTAJ.

Poniżej obiecany wcześniej trailer.