Polskie Centrum Samochodowych MMO

DiRT 3: Complete Edition Za Darmo!

dirt 3

Pamiętacie może jeszcze jedną z najlepszych rajdówek z ostatnich lat? Tak, chodzi nam o DiRT3 z 2011 roku od Codemasters, twórcę popularnej serii Colin McRae Rally. Jakiś czas temu GFWL (Games for Windows Live) zostało zamknięte i pojawiły się problemy chociażby z dodatkami w powyższym tytule. Twórcy świadomi zamknięcia GFWL swoje najnowsze produkcje zaczęli przenosić na Steam ze wsparciem Steam Workshop, ale co z starszymi produkcjami, takimi jak popularny DiRT 3? Deweloperzy nie zapomnieli o swojej perełce i przenieśli ją na wspomniany serwis. Z tej okazji każdy kto posiada standardową wersję gry może już teraz zdobyć wersję "Complete". Posiadacze wersji Steam'owej automatycznie powinni zauważyć, że w bibliotece pojawiła się dziwna druga wersja gry z dopisanym "Complete Edition". Ci, którzy mają wersję pudełkowe, albo kupiony klucz elektronicznie do GFWL wystarczy, że wpiszą go jako kod produktu Steam. Oczywiście posiadacze wcześniej nabytej kompletnej edycji muszą poczynić te same kroki. Wraz z dodaniem gry w serwisie pojawia się wiele nowych opcji, które są z nim związane, a które nie były wcześniej dostępne (również dla użytkowników wspomnianego serwisu). Są to mi. Osiągnięcia, Karty Kolekcjonerskie, Ranking Steam, Obsługa komputerów MAC, oraz DLC dla posiadaczy podstawowej wersji gry.  Zapraszamy więc do wpisywania i pobierania nowej wersji DiRT 3!

Instrukcja dodania gry w serwisie Steam

  1. Pobranie i uruchomienie aplikacji Steam;
  2. Klikniecię "Gry" w górnym lewym rogu okna programu;
  3. Kliknięcie "Aktywuj Produkt na Steam...";
  4. Kliknięcie w nowym oknie "Dalej", przeczytanie "STEAM® SUBSCRIBER AGREEMENT", oraz zgodzenie się na wymogi producenta poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się";
  5. Wpisanie klucza, którego wcześniej użyliście do aktywacji w GFWL;
  6. Później powinno się pojawić okienko z wpisanym produktem i kliknięcie dalej, a potem możliwość natychmiastowego pobrania gry.