Polskie Centrum Samochodowych MMO

The Crew: Route 909

Zdjęcie z gry The Crew

Developerzy The Crew przygotowali event Route 909. Czym jest tytułowe Route 909? Jest to wydarzenie, podczas którego niektórzy gracze mają szansę zagrać przedpremierowo w The Crew pomiędzy 16 maja a 12 czerwca 2014. Twórcy mieli w ten sposób na celu pokazanie niektórym graczom jak faktycznie wygląda gra, bo jak sami piszą, "The Crew jest tak duże, że trudno je opisać: trzeba samemu zagrać, aby się o tym przekonać." 

Gracze, skupieni w tzw. gaming centres, będą rywalizować w kategoriach Eksploracji i Modyfikacji oraz w Bitwach zespołowych. Gracze biorący udział mają także możliwość zdobycia wielu nagród - wycieczki na targi gier, karty graficzne, kierownicy a także gry The Crew w pełnej wersji. Gra, w którą dane jest im grać podczas tego wydarzenia to jednak tylko 10% pełnej gry - mają ograniczoną liczbę samochodów, misji i mogą zdobyć maksymalnie 10 poziom. Mogą za to podróżować po całej mapie The Crew.

1 czerwca odbędzie się też livestream z Route909. Będzie można zobaczyć, jak wygląda The Crew w rozgrywce na żywo. Livestream zacznie się około 15:30, a zakończy pomiędzy północą a godziną 1 w nocy naszego czasu. Aby obejrzeć transmisję 1 czerwca należy odwiedzić stronę http://www.route909.com/