Polskie Centrum Samochodowych MMO

The Crew: misje oraz wyzwania

Zdjęcie z gry The Crew

Od samego początku Ivory Tower obiecywało ogromną ilość zarówno misji jak i wyzwań. Wygląda na to, że swoje obietnice spełniło, a my będziemy mieli co robić przez naprawdę długi czas. Poniżej, w rozwinięciu newsa, znaleźć możecie krótkie opisy wszystkich misji oraz wyzwań które odnajdziemy w The Crew.

MISJE

Go To
W tej misji naszym celem jest przebycie długiej trasy w stosunkowo krótkim czasie. Ponadto do mety nasze auto dotrzeć ma w doskonałym stanie. Na myśl od razu przychodzą misję z dostarczaniem samochodów w TDU.
Collect
W określonym czasie musimy zebrać wszystkie rzeczy rozrzucone po mapie. Rzeczy te mogą być dosłownie wszędzie: na asfalcie, na bezdrożach, na wzgórzach czy też brzegach jezior.
Get Away
Jak sama nazwa wskazuje naszym celem będzie ucieczka przed policją lub lokalnym gangiem. Ograniczeni jesteśmy nie tylko czasem, nie możemy również pozwolić na zniszczenie naszego samochodu. Przeciwnicy by nas zniszczyć używać będą helikopterów, blokad drogowych czy też aut terenowych.
Follow
Tym razem zmuszeni będziemy do śledzenia wyznaczonego celu. Nie jest to jednak aż tak proste. Śledzone przez nas osoby często wykorzystywać będą różne manewry, by nas zmylić. Z tego powodu musimy być bardzo uważni, by nie zgubić naszego celu z oczu, gdyż może to doprowadzić do porażki.
Takedown
W tej misji auto staje się naszą bronią, której musimy użyć do wyeliminowania przeciwnika czy to przez wjechanie mu w tyłek czy też w bok. Każdy sposób jest dobry, najważniejsze jest jednak, by zniszczyć samochód przeciwnika jednocześnie nie tracąc go z oczu.
Outrun
Ta misja swoją konstrukcją przypomina klasyczny wyścig z czasem. Na przejechanie danej trasy mamy określony czas, którego zwykle jest dość mało. Na trasie znajdują się jednak punkty kontrolne, zaliczenie każdego dodaje do naszego licznika pewną jego ilość.
Race
W tym wypadku zasady są raczej jasne. Musimy dotrzeć na metę przed innymi. Na starcie razem z nami ustawi się do 7 osób.

WYZWANIA

Zanim przejedziemy do opisywania poszczególnych typów wyzwań, postaramy się przedstawić czym one w ogóle są. Są to swego rodzaju zręcznościowe mini gierki, które uaktywniają się gdy tylko przejedziemy przez znacznik. Gdy ukończymy dane wyzwanie zapisany zostanie nasz najlepszy wynik jako „duch”. Wyzwania można zawsze powtórzyć  innym autem, starając się nie tylko poprawić wynik. ale może również znaleźć lepszy sposób na pokonanie danego wyzwania. Oczywiście będziemy mogli również konkurować z naszymi znajomymi nawet wtedy, gdy nie ma ich akurat w grze.
Climb
Celem tego wyzwania jest znalezienie jak najwyżej położonego miejsca w określonym czasie. Można również zdobyć dodatkowe punkty zdobywając po drodze flagę, która jednak z biegiem czasu daje mnie punktów.
Escape
To wyzwanie rozpocząć możemy podjeżdżając z dowolnej strony, dlatego warto najpierw rozejrzeć się za optymalną trasą. Samo wyzwanie polega na tym, by w określonym czasie jak najbardziej oddalić się od znacznika startu.
Follow
To wyzwanie mieliśmy już okazję zobaczyć wcześniej, choćby w trailerze z targów Gamescom 2013. Polega ono na ścisłym podążaniu za wyznaczoną linią. Im dłużej podążasz za linią, tym większy staje się mnożnik punktów. Jednak wyjeżdżając za linię, mnożnik się resetuje, więc trzeba bardzo uważać.
Jump
Jak mogliście odgadnąć po nazwie to wyzwanie przede wszystkim polega na skakaniu. Jednak nie jest to aż tak proste. Nie wystarczy po prostu wyskoczyć jak najdalej, gdyż celem tego wyzwania jest wylądowanie jak najbliżej celu.
Precision
Tym razem zmuszeni będziemy do jak najszybszego przejeżdżania przez bramki w danym czasie. Problem polega jednak na tym, że sukcesywnie z czasem bramki będą się zmniejszać jednocześnie zwiększając bonusy punktowe. Każde uderzenie w bramkę, bądź uderzenie w nią resetuje bonusy.
Scramble
Wyzwanie przypominające misję Collect. Różne rzeczy pojawiać będą się na mapie, natomiast my w określonym czasie musimy je zebrać. Musimy się jednak śpieszyć, gdyż z czasem zdobyte przez nas rzeczy dostarczają nam mniejszych ilości punktów
Slalom
Kojarzycie slalom na nartach? No więc, to wyzwanie oparte jest na tych samych zasadach. W danym czasie poruszać się będziemy między bramkami. Należy pamiętać, iż im bliżej będziemy przejeżdżać bramek, tym więcej zdobędziemy punktów. Naturalnie jeśli miniemy którąś z bramek bądź w coś uderzymy wszelkie bonusy są resetowane.
Speed
Wyzwanie dość proste w swoich założeniach. W określonym limicie czasowym musimy wciskać gaz do podłogi jadąc najszybciej jak tylko się da. Nie możemy zejść poniżej pewnej określonej z góry prędkości, zjeżdżać po za drogę czy też się rozwalać.

Brzmi zachęcająco? No pewnie!