Polskie Centrum Samochodowych MMO

Bonusowe miejsca garażowe

TDU 2

W określonych sytuacjach możemy liczyć na dodatkowe miejsca garażowe. Mowa tu o samochodach-nagrodach, zarówno tych, które wygrywamy w mistrzostwach i pucharach, jak i otrzymywanych w zamian za odnalezienie kompletu wraków z danego obszaru. Tytułowe bonusowe miejsca znajdują się w …komisie. Dopóki nie zdecydujemy się na odbiór nagród, stoją sobie u Jude’a i cierpliwie czekają. Jeśli nie stać nas na nowy dom, aby tym samym zwiększyć pojemność swoich garaży możemy poczekać, aż uzbieramy odpowiednią kwotę i nie martwić się, że nasza nagroda przepadnie. Trik ten jest skuteczny zwłaszcza na początku naszej kariery, kiedy nie możemy sobie pozwolić na szastanie pieniędzmi na lewo i prawo.

Miejsca w komisie tak szybko nie zabraknie i można „odłożyć” w nim kilka pojazdów jednocześnie. Osobiście trzymam w komisie na Hawajach swoje 4 auta-nagrody (za wraki), a jest jeszcze miejsce na 2 inne, więc na chwilę obecną nie ma się czym przejmować.

Oczywiście, jeśli zdecydujemy się na odbiór naszej nagrody, nie możemy ponownie odstawić jej do Jude’a w celu dalszego składowania.