Polskie Centrum Samochodowych MMO

Auta na zamówienie

Aston Martin DB4 GT Zagato

Na naszym kochanym O’ahu nie wszystkie samochody są dostępne od ręki. Istnieją bowiem pojazdy, które musimy sobie uprzednio zamówić, aby za bliżej nieokreślony czas móc je odebrać w salonie. Czasem możemy mieć szczęście i poszukiwany przez nas model został zamówiony bez naszej wiedzy, a teraz - jakby nigdy nic - czeka na nas. Bywa jednak i tak, że musimy czekać, i nigdy nie wiemy jak długo. Ponadto nie na każdy samochód czekamy tyle samo: jedne przychodzą szybciej inne dłużej każą na siebie czekać i nie do końca wiadomo, czy to tylko kwestia przypadku, czy jakaś zależność dotycząca konkretnych modeli. Wydaje się jednak, że na Aston Martin DB4 GT Zagato czekamy najdłużej.

Nie możemy odwiedzić po kolei wszystkich salonów samochodowych i zamówić wszystkie interesujące nas okazy, ponieważ naraz możemy zamówić tylko jeden model. Jako ciekawostkę warto nadmienić, że gdy już pojawi się u dilera nasz wymarzony pojazd, możemy kupić ich ile tylko zechcemy lub na ile pozwala nam zasobność portfela.

Poniżej lista aut, które można zamówić w jednym z wielu salonów:

Jak doskonale widać, są to wszystkie samochody z grupy G oraz po jednym z grupy B oraz C (dwa pierwsze na powyższej liście).

Salonów, w których możemy zamówić upatrzony przez nas pojazd jest 7. Jeden z nich nazywa się Us Muscles, pozostałych 6 nosi tę samą nazwę – European Classic (mapa).

 

Jeżeli nasz pojazd zostanie dostarczony do któregoś z salonów, zostaniemy o tym fakcie poinformowani stosowną wiadomością, której treść pojawi się u dołu ekranu niezależnie od tego, co aktualnie robimy. Pojazdu nie musimy odbierać dokładnie w tym samym salonie, w którym go zamówiliśmy, bowiem niektóre modele są dostępne w kilku salonach i bez względu na to, do którego z nich się udamy, wybrany samochód będzie tam na nas oczekiwał.

Rezerwując auto musimy mieć świadomość, że sprowadzony dla nas egzemplarz będzie zawsze w innym kolorze niż wówczas, gdy go zamawiamy (np. w salonie jest czerwony Aston Martin, my dokonujemy rezerwacji, a gdy przyjedziemy po odbiór czeka na nas Aston w kolorze szarym). Dokonując zakupu takiego pojazdu nie możemy dokonywać wyboru koloru lakieru, tapicerki czy felg – albo kupujemy to, co widać, albo wychodzimy z niczym.

Pamiętaj: Mimo że nie możesz zarezerwować dwóch pojazdów jednocześnie, to w każdym momencie możesz zrezygnować z dokonanej rezerwacji i wskazać inny pojazd do sprowadzenia.

Foto made by dabay