Polskie Centrum Samochodowych MMO

Assetto Corsa - The Red Pack

the red pack

Hype Train rozpędza się coraz bardziej! Po świetnym trailerze i zapowiedzi Porsche w Assetto Corsie, małe włoskie studio wraca do pracy nad kolejnym projektem. Tradycyjnie już członkowie ekipy Kunos Simulazioni -  tym razem Aristotelis Vasilakos i Marco Massarutto, bezbłędnie prowadzą kampanię reklamową na twitterze, w której co jakiś czas odkrywają tajemnice nadchodzącego dodatku, skutecznie podgrzewając atmosferę. 

Wiemy już oficjalnie, że 14 lipca, czyli za 2 tygodnie, możemy się spodziewać dlc, w którym zobaczymy jeden z najpiękniejszych bolidów F1 wszechczasów - Maserati 250F, widoczny na głównym zdjęciu. Startujący w latach 1954-1960 bolid, przyczynił się do zdobycia dwóch tytułów Juana Michaela Fangio, a za jego kierownicą, oprócz wcześniej wspomnianego Fangio, siedział sam Sir Stirling Moss.

Na drugim zdjęciu możemy zobaczyć nowy tor Red Bull Ring, na którym w prawym dolnym rogu zwracana siebie uwagę znak DRS. Zabawa w podchody Kunosom wychodzi bardzo dobrze, czy po tej wskazówce możemy się więc spodziewać w nadchodzącym dodatku Red Pack, nowoczesnego bolidu F1 wyposażonego w system DRS, a może będzie to samochód startujących w wyścigach serii DTM?

Red Bull Ring

Ostatnim i póki co najnowszym elementem układanki jest zdjęcie przedstawiajace dosłownie kawałek samochodu. Wprawne oko zauważy po wzorze felg i agresywnie stylizowanym przodzie, że jest nim włoski supersamochód - Lamborghini Aventador LP750-4 SV. Na "Ringu" okazał się wolniejszy o zaledwie 2 sekundy od hipernowoczesnego Porsche 918 Spyder z pakietem Weissach, równocześnie deklasując rywali w swojej klasie z obłędnym czasem 6:59:73 min.

Lamborghini Aventador LP750-4 SV

 

Komentarze

Obrazek użytkownika Prince-Matt
Dziękuje za informacje Courius. (Lubie to)