Polskie Centrum Samochodowych MMO

Aloha!!

TDUnlimited2.pl

Witaj na stronie startowej tdunlimited2.pl, serwisu poświęconego serii Test Drive Unlimited. Znajdziesz tu wiele artykułów, które ułatwią Ci życie podczas przemierzania O'ahu oraz Ibizy. W większości miejsc dostępny jest system komentarzy, za pomocą których osoba zalogowana może wypowiedzieć się na temat poruszany w tekście. Przy witrynie funkcjonuje forum - Garaż TDU - na którym organizowane są różne zawody oraz konkursy.

Forum jest wielotematyczne, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie, choćby nie było to związane bezpośrednio z TDU. Jeśli masz jakiś problem z grą i artykuły nie były Ci wstanie pomóc, wstąp na forum, gdzie zawsze znajdzie się ktoś, kto w sposób życzliwy i uprzejmy przyjdzie Ci z pomocą.


Poniżej szczegółowe informacje na temat naszej strony oraz jej początków.


Podczas gdy większość najpierw snuła swoje marzycielskie wizje nt TDU 2, a następnie wylewała pomyje, gdy ukazała się beta - my pracowaliśmy. Dzisiejszego dnia miała mieć miejsce premiera nowej odsłony gry jednak, jak doskonale wiemy, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Właśnie na ten dzień zaplanowaliśmy premierę naszej strony poświęconej serii Unlimited i nie będziemy zmieniać tego terminu wzorem Atari. Prace nad tą witryną trwały niemal całe lato. Z powodu wielu utrudnień różnego pochodzenia oraz wąskiego składu Redakcji nie wszystko udało się przedyskutować, nie wszystko przygotować, nie wszystko opublikować… Mimo wielu tych i innych „nie” my szliśmy do przodu, zdani czasem tylko na siebie.


Strona jest poświęcona serii Test Drive z dopiskiem Unlimited. Nie wykluczamy, że w późniejszym czasie, w ramach podróży do przeszłości, przyjmiemy pod skrzydła wcześniejsze gry z cyklu Test Drive, jednak nie jest to naszym priorytetem. Największe nadzieje pokładamy w zbliżającej się drugiej odsłonie TDU, jednak nie zapominamy o części pierwszej i na jej temat znajdziecie u nas wszystkie niezbędne informacje.


W dziale Nawigacja znajdziecie informacje o składzie naszej Redakcji, będziecie mogli podziwiać najlepsze dzieła autorstwa członków Społeczności tdunlimited2.pl w zakładce Zwycięzcy konkursów. Można zgłosić swoją chęć do współpracy nad stroną wypełniając stosowny formularz w Rekrutacji. Jeśli macie jakieś uwagi na temat funkcjonowania strony, pojawiają się na niej jakieś błędy, bądź też uważacie, że na jakiś temat warto napisać, zgłoście to nam za pomocą Zwróć uwagę. Galeria jest w przygotowaniu, ale bądźcie pewni, że zapełni się zdjęciami najlepszej jakości, zaś co się tyczy Forum, to jest ono podpięte pod witrynę i możecie znaleźć tam wiele interesujących informacji. Forum jest wielotematyczne (motywem przewodnim jest oczywiście TDU, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do niego).

Zawartości działów Test Drive Unlimited 2 oraz Test Drive Unlimited raczej nie trzeba tłumaczyć. Wkrótce znajdziecie tu wszystko, począwszy od przybliżenia miejsca, gdzie toczy się gra, pojazdy, które występują w grze, przez artykuły o grze, ciekawe i praktyczne triki, które niejednemu mogą ułatwić życie, po dodatki do podstawowej wersji, a także pomoc od doświadczonych kierowców z O’ahu. (oraz Ibizy).

Aby nie przedłużać i tak długiej już wypowiedzi, będę zmierzał do końca. Zanim jednak to nastąpi chciałbym podziękować wszystkim osobom, które przez ostatnie miesiące chciały dołożyć bądź dołożyły swoją cegiełkę do budowy tego projektu. Dziękuję w pierwszej kolejności Pastorowi i Marg0, (wspieranej przez erveena) którzy wytrwale znosili moje kolejne odrzucania projektów i ciągłe zdążanie do doskonałości. Dziękuję Houdiniemu, mimo że nie wszystko wyszło tak, jakbyśmy obaj tego chcieli. Dziękuję Siwemu, Sebastiemu oraz dabayowi za pomoc w przygotowaniach materiałów dotyczących CarPacka oraz ciągłe wsparcie (jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam).

Dzięki także wszystkim tym, którzy dają nam jakiś kredyt zaufania w nadziei, że powstanie naprawdę udana witryna, za którą nie będzie trzeba się wstydzić – dołożymy wszelkich starań, aby Was nie zawieść.

Tagi: