Polskie Centrum Samochodowych MMO

Ferrari

Bentley postanowił złożyć wizytę w NASA. Co z tego wyszło? Wszystko w artykule.
Francuska marka od lat zajmuje się produkcją małych samochodów sportowych. Zasada jest zawsze taka sama. Samochód musi być lekki, musi wyglądać stylowo, a osiągi? Mają być wystarczające.
W przeciwieństwie do innych samochodów sportowych, Tramontana utrzymuje komfort, na zaskakująco wysokim poziomie, bez utraty torowego charakteru. Zaskakuje wydajnością na torze, a dzięki homologacji drogowej pozwala cieszyć się jazdą również na drogach publicznych, gdzie okazuje się być dość...
Supermaszyna prosto z Włoch. Pozostająca w cieniu Ferrari i Lamborghini, ale równie niesamowita.
Kepler Motion. Samochód który stanął w cieniu obecnych superaut, choć był dla nich swego rodzaju inspiracją.
Oto kolejna porcja ciekawostek z świata Test Drive Unlimited. Tym razem przyjrzymy się zdjęciom, rozsianym zarówno po Ibizie jak i Hawajach.

Za sprawą kolegów z forum, przeniosłem ciekawostki również na stronę główną Drivece

Pewnie większość osób już o tym wie ale warto przypomnieć że w tym roku pojawi się kolejna część znakomitej (pewnie nie dla wszystkich) serii jaką jest WRC.

Wiadomość, jaka niedawno pojawiła się w sieci, zaskoczyła wielu fanów gier wyścigowych. Mowa tutaj oczywiście o debiucie serii Forza Motorsport na komputerach osobistych.

Obecnie na Steam dostępny jest Bundle z serią GRID Race Driver.Za 30 euro a dokładnie 31,31 euro możemy uzyskać dostęp do wszystkich częście serii GRID czyli odpowiednio: