Polskie Centrum Samochodowych MMO

Danmcrea

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /home/klient.dhosting.pl/adamsky/drivecenter/dcmain/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Notice: Undefined offset: 3 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /home/klient.dhosting.pl/adamsky/drivecenter/dcmain/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

Nim jednak przejdziemy do przedstawienia minimalnych oraz rekomendowanych wymagań, postaramy się wyjaśnić czym w ogóle jest nowa gra autorstwa Milestone.

Wraz z prezentacją nowego Forda GT na targach North American International Auto Show w Detroit, zapowiedziano nową odsłonę Forzy.

Pierwsze DLC zadebiutuje już 13 stycznia, najpierw tylko dla posiadaczy Season Pass'a. Dopiero tydzień później nowe auta będą dostępne dla wszystkich innych, którzy zdecydowali się na zakup DLC.

... Tak jakby. NFS No Limits, za którego odpowiedzialne jest studio Firemonkeys ( znani choćby ze świetnego Real Racing 3 ) będzie grą mobilną, która zadebiutuje na systemach Android oraz iOS.

Ubisoft wraz z dzisiejszym wystartowaniem kolejnej bety, tym razem konsolowej, ujawnił swoje plany dotyczące dodatków do The Crew.

Jesteśmy już po trzech betach The Crew - PeCetowej oraz konsolowej, powoli zbliżamy się do kolejnej bety dla konsolowców oraz małymi kroczkami do ponownie przesuniętej premiery gry.

Ledwie mieliśmy doczynienia z premierą nowej odsłony Forzy, a developerzy już oddają nam do dyspozycji pierwsze DLC. Dodatek nazwany Mobil 1 Car Pack dostępny jest już do kupienia za 5$.

Bugbear Entertainment wraz z pojawieniem się nowego buildu gry oznaczonego #6 wprowadziło nie tylko wiele poprawek i nowości, ale również z pomocą swojej społeczności wybrało nową